«Жұлдызай-2023» республикалық ұлттық инклюзив ойындары

«Жұлдызай-2023» республикалық ұлттық инклюзивті ойындары аяқталды. Арнайы кешеннің оқушылары екі күн бойы «Жеңімпаздар» атағын сарапқа салды. Ал нәтиже көп күттірмеді. Арнайы кешеннің балалары қатысқан үш түрлі жарыста да 1, 2 және 3 орындарға ие болды.

«Бес асық»: Дунаева Любовь – 1 орын, Генсиор Дарья – 2 орын

«Үстел теннисі»: Никита Гайнутдинов – 1 орын, Михаил Номировский – 1 орын, Максим Бартасевич – 3 орын.

«Жеңіл атлетика»: 4х100 эстафета – 1 орын және 50 және 100 м қашықтықтағы жеке жарыстарда да балалар 1, 2 және 3 орындарды иеленді.

Балаларға осы жарыстарға қатысуға мүмкіндік бергені үшін «Дар» ҚҚ-на ерекше алғысымызды білдіреміз. Біз сәтсіздікке шұырамай, үміттеріңізді ақтатап және бізге деген сеніміңізді ақтадық деп ойлаймыз. Үлкен рахмет!

Жаңартылған күні: 25.09.2023 14:35
Құрылған күні: 25.09.2023 15:28