Еңбек және мәдениеттану циклі мұғалімдерінің әдістемелік кеңесі

Жұмыс жоспарына сәйкес 4 қараша күні Арнайы кешенде «Арнайы кешендегі білім беруді ұйымдастырудағы түзету жұмыстарының бағыттары» тақырыбында еңбек, мәдениеттану циклі мұғалімдерінің жиналысы өтті.

«Арнайы мектептегі тігін сабағында оқу мотивациясын қалыптастыру» тақырыбында технология пәнінің мұғалімі Заремба О.Н. Сабақта және сабақтан тыс уақытта оқушылардың өнімді іс-әрекетін ұйымдастыруға ықпал ететін заманауи ақпараттық білім беру технологиялары мен білім беру ресурстарын пайдалану мәселесіне көп көңіл бөлінді.

Жаңартылған күні: 05.11.2022 13:01
Құрылған күні: 10.11.2022 10:31