Әдістемелік бірлестік отырысы бастауыш сынып мұғалімдері

Әдістемелік кеңестің жұмыс жоспарына сәйкес бастауыш сынып мұғалімдерінің әдістемелік бірлестігінің отырысы өтіп, онда «Арнайы кешенде аутизм спектрі бұзылған балаларды оқытудағы құрылымдық әдіс әдісі» мәселесі қаралды.

В.В. Жерновникова бастауыш сыныптарда аутизм спектрі бұзылған балаларды оқытуда сабақта қандай әдістер мен әдістерді қолдануға болатыны туралы ақпарат берді, оларды сабақта қолдануға арналған планшеттер мен REX карталарын анық көрсетті.

Л.Н. Чепуровская осы диагнозы бар 1-сынып оқушысымен жұмыс жасау тәжірибесімен бөлісті, онымен жұмыс істеу кезінде қандай әдістер мен әдістерді қолданатынын айтты.

В.Н. Увалинова мұғалім-ата-ана тізбегінің буыны қызметін атқаратын балаларды тәрбиелеуге арналған портфолио ұсыныстарын ұсынды.

Жаңартылған күні: 11.01.2022 12:33
Құрылған күні: 11.01.2022 12:33