Жаратылыстану-математика циклінің мұғалімдерінің ӘБ «Жаратылыстану-математика циклінің сабақтарында инновациялық технологияларды пайдалану»

Көктемгі каникул уақытында  жаратылыстану-математика циклінің мұғалімдерінің ӘБ  отырысы өтті «Жаратылыстану-математика циклінің сабақтарында инновациялық технологияларды пайдалану».
   Мұғалімде  таңдау бар, оқытудың әдістері мен технологияларын таңдауға, олардың пікірлері бойынша,  неғұрлым  тиімді  құрастыруға және оқыту үдерісінің  құралымына да. Әртүрлі бағыттардың арасынан инновациялық педагогикалық технологиялар неғұрлым әмбебапты болып келеді, белгілі ойлануға, жобалық оқытудың технологиялары, акпаратты-компьютерлі технологиялар, ойындық технологиялар, модульды оқыту. Биология сабағында осы технологияларды пайдалану туралы Чепуровская Л.Н. айтып берді. Мәселені талқылауда ӘБ  мүшелері белсенді араласты.

Жаңартылған күні: 12.04.2019 10:48
Құрылған күні: 18.12.2019 11:47