«Тәрбиешінің шығармашылығы: шаблондар мен стереотиптерден бас тарту немесе оқу іс-әрекетінде табысқа жету және сәтсіздіктерді болдырмау» атты тәрбиешілердің әдістемелік кеңесі

Арнайы кешенде «Мұғалім шығармашылығы: шаблондар мен таптаурындардан бас тарту немесе оқу іс-әрекетінде жетістікке жету және сәтсіздікке жол бермеу» тақырыбында тәрбиешілер әдістемелік бірлестігінің отырысы өтті. Білім министрлігінің отырысында «Қазіргі кезеңдегі білім берудің рөлі», «Мұғалімнің табысты қызметіне ықпал ететін және кедергі келтіретін факторлар», «Білім министрлігінің әдістемелік жұмысын жетілдіру» мәселелері қаралды. тәрбиешілер» ІІІ тоқсанның қорытындысы бойынша оқу-тәрбие жұмысының талдауын тыңдап, білім беру қызметкерлерінің әдістемелік онкүндігіне дайындық мәселелерін талқыладық.

Жаңартылған күні: 15.04.2024 11:33
Құрылған күні: 15.04.2024 12:19