Кәсіптік бағдар беру жұмысы, емтиханға дайындық

Педагогтар мәжілісінде еңбекке баулу, әлеуметтік-тұрмыстық бағдар және мәдени циклдің әдістемелік үйлесімі, сыныптағы кәсіптік бағдар беру жұмыстарының мазмұны мен формасы туралы мәселелер қаралып, ағымдағы оқу жылы түлектерінің кәсіби таңдауы талқыланды, жақын арада пысықтауды қажет ететін мәселелер мен аспектілер анықталды. Еңбек пәнінің мұғалімдері бітіру емтихандарына дайындық деңгейін баяндады.

Жаңартылған күні: 29.03.2024 18:54
Құрылған күні: 30.03.2024 11:54