27 наурызда «Ерекше білім беру қажеттіліктері бар оқушылардың білім сапасын арттыру және олардың қоғамда табысты әлеуметтенуі үшін жағдай жасау» атты педагогикалық кеңес дәстүрлі емес форматта өтті. Жаратылыстану-математикалық цикл мен гуманитарлық циклдің әдістемелік үйлесімі мұғалімдері жұмыс тәжірибесімен алмасты, жұмыстың инновациялық формалары мен әдістерін көрсететін сабақтар мен іс-шаралар фрагменттерінің қызықты бейнематериалын ұсынды, шеберлік сабақтарын өткізді, эмоционалды рефлексия және рефлексия әдістерін қолданды.

Бір оң тыныс алғандай уақыт байқамай зымырап өтті.

Жаңартылған күні: 29.03.2024 12:59
Құрылған күні: 29.03.2024 13:42