Спорттық өрмелеуден облыстық жарыстар

2022 жылдың 2 сәуірінде альпинизмнен облыстық спорттық жарыстар өтті. Бұл жарыстар спорттық альпинизмді дамыту және танымал ету, спортшылардың тактикалық-техникалық шеберлігін арттыру, өңірдегі ең мықты спортшыларды анықтау, оларды жүйелі дене шынықтыру және спортқа баулу, спорт түрлерінен Ақмола облысының командасын қалыптастыру мақсатында өткізілді. өрмелеу. Жарысқа Арнайы кешеннің құрама жастар командасы мен Ақкөл қаласының жалпы білім беретін мектептерінің жасөспірімдер құрамасы қатысты.

Жарыстар екі номинация бойынша өткізілді:

- жылдамдық үшін өрмелеу;

- өрмелеудің қиындығы.

Байқау қорытындысы бойынша келесі нәтиже көрсетілді:

2006-2007 жж.

- 1 орын – Лясота Максим