Әдістемелік бірлестік отырысы жаратылыстану-математикалық цикл мұғалімдері

Әдістемелік кеңестің жұмыс жоспарына сәйкес жаратылыстану-математикалық цикл мұғалімдерінің әдістемелік бірлестігінің «Онкүндік қорытындысы бойынша жаратылыстану-математикалық цикл сабақтарындағы ерекше білім беру қажеттіліктері бар оқушылардың шығармашылық іс-әрекеті» атты отырысы өтті. Келесі мәселелерді қарастырумен өткізілді:

- «Пәндік апталық сыныптан тыс жұмыс түрлерінің бірі ретінде»;

- «Ерекше білім беру қажеттіліктері бар оқушылардың сабақтағы және сабақтан тыс уақыттағы ұжымдық шығармашылық қызметі».

Мұғалімдер сараланған және көп деңгейлі тәсіл арқылы жаратылыстану-математикалық цикл пәндеріне деген қызығушылықты қалыптастыру және оқушылардың білім сапасын арттыру, оқушыларды өздік жұмысқа тарту, бұрын алған білімдерін көшіру қабілетін дамыту мәселелері бойынша пікір алмасты, сабақтағы білімді сыныптан тыс жұмыстарға айналдыру.

Жаңартылған күні: 11.01.2022 11:10
Құрылған күні: 11.01.2022 11:32