Ұмытылмас экскурсия

Балалардың көптен бергі досы, суретші Руслан Батырбаев және оның ұжымы Арнайы кешеннің тәрбиеленушілері үшін көктемгі демалыс кезінде нағыз мереке ұйымдастырды.
Астанаға «Хан Шатыр» сауда орталығына саяхат жарқын, ұмытылмас әсер қалдырды. Балалар Динопаркке, көптеген ойын-сауық орындарына және кинотеатрға барды; Біз «Елестерді ұрлау» фильмін көргенде көптеген жағымды эмоциялар алдық.
Балаларға қызық болды, уақыт зымырап өте шықты. Руслан, керемет демалыс үшін көп рахмет! Сізге одан әрі шығармашылық табыс пен өркендеу тілейміз!

Жаңартылған күні: 28.03.2024 18:46
Құрылған күні: 29.03.2024 13:09