Қашықтықтан оқыту

Арнайы кешен 17-ші сәуірден бастап қашықтықтан оқыту режімін жүзеге асырды. Қашықтықтан оқытудағы сапалы білім алудың табыстылығының 90 пайызы өздігінен ұйымдастырудан тәуелді, жауапкершіліктен және оқушылардың өздерінің тәртіптілігінен.
        Жылы да, күннің көзінің нұр шашқан ауа райына қарамастан, балалар қызықтырғышқа қарсы тұруға өздеріне күш табады, тапсырмалардың орындалуларына адал ниетпен қарайды, әдебиеті оқуға да. Үйге берген сабақтардың орындалуын ұйымдастыруда тәрбиешілердің өз мойындарына алғандары үлкен рөл атқарады. Әрбір педагог мынаған мүдделі, оқушылардың оқу жылының аяға дейін сапалы білім алғандарын және осы білімдеріне сәйкес баға алуларын. Барлық пәндердің оқытылған бөлімдерінен орындалған бақылау тапсырмаларының жинақталып бағалануына балалар өте жауапкершілікпен қарайды. Сәл азғана кейінірек оларды тоқсан бойынша одан да жауабы жауапкершілікті тапсырмалар күтіп тұр. Олар сенімді, шыдамдылық, жігерілілік күші балалардың оқудағы жақсы нәтижелерге қол жеткізу тілектерінің орындалуларына, қатаң карантин режіміне қарамастан.

Әкімшілік

Жаңартылған күні: 13.05.2020 15:18