Италияға виртуалды круиз

Алғыс айту күні мерекесі қарсаңында Eni компаниясының көптен бергі достары Арнайы кешенге келді.

Жігіттер штаттың жетекші қалалары мен көрікті жерлерін атай отырып, түбектің басқатырғышын құрастырып, Италияға виртуалды круизге барды. Олар Пиза мұнарасының құрылысында жарысып, итальяндық сән үлгісін көрсетіп, пицца жасаудың рецептімен танысты.

Кездесу соңында қонақтар оқушыларға естелік сыйлықтар табыс етсе, бір шыны шай үстінде балалар өз жетістіктері туралы әңгімеледі.

Жаңартылған күні: 07.03.2024 11:34
Құрылған күні: 07.03.2024 12:46