«Ұлы дала мұрагерлері» жобасы аясында Ақмола облысының киелі жерлеріне тарихи-өлкетану экспедициясы (Біржан сал ауданы)

Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында Арнайы кешендегі өлкетану жұмысын жақсарту мақсатында «Ұлы дала мұрагерлері» жобасы жүзеге асырылды.

Экспедиция бағыты Біржан сал аймағының киелі және тарихи жерлерін, мұражайларын және туристік көрікті жерлерін зерттеуді қамтыды.

Жігіттер Степняк қаласына өткені қызық, болашағынан үлкен үміт күттірді. Қаламен және қызықты адамдармен танысу әндерін Қазақстанның белгілі әншілері орындайтын ақын, күйші Біржан Саланың бейітіне барудан басталды.

Ауған жауынгерлерімен естен кетпес кездесу, екінші дүниежүзілік соғыста қаза тапқан жауынгерлер мемориалына бару, мәдениет үйіне, оқу-өндірістік кешеніне, балалар мен жасөспірімдер клубына, музыка мектебіне экскурсия. Бұл қалашықта өз жерлері мен көрікті жерлері туралы сағаттап сөйлесе алатын қызықты және тартымды адамдар тұрады.

Облыстық мәслихаттың депутаты және «УПК» КММ директоры Магерко Игорь Ефимовичке, Біржан сал аудандық білім бөлімінің «УПК» КММ-нің туризм жөніндегі нұсқаушысы Ястребов Андрей Александровичке, «УПК» КММ-нің басшысына алғысымызды білдіреміз. Біржан сал аудандық білім бөлімінің әдістемелік кабинеті Есімсейітова Рыста Айтмағанбетқызы, тәрбие жұмысы Талғатқызы Біржан сал ауданының киелі жерлеріне танымдық экскурсия жасап, балалар басқарған сол жерлердің тарихын тереңірек білуге ​​және руханиятын сезінуге көмектесті.

Жаңартылған күні: 16.11.2021 17:44
Құрылған күні: 28.12.2021 16:13