Мен – Чемпионмын

«Көкшетау қаласы, №1 арнайы түзету мектеп-интернаты» КММ базасында «Мен чемпионмын» облыстық балалар спартакиадасы өткізілді, оған «№ 1 арнайы түзету мектеп-интернаты» КММ 100-ден астам спортшы қатысты. 1, Көкшетау қаласы», «Атбасар қаласы № 2 арнайы мектеп-интернаты», Краснояр № 1 негізгі мектебі, «Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы» КММ, Көкшетау қаласы, «Облыстық арнайы түзету мектеп-интернаты» КММ қатысты. №4 мектеп, Көкшетау қаласы», Көкшетау қаласының №13 «ЭКОС» гимназия мектебі және біздің Арнайы «балабақша-интернат» кешені.

Балалар спорттық ойынына қатысушыларды құттықтап, сәттілік тілей отырып, Ақмола облысы білім басқармасының «Инклюзивті білім беру» облыстық оқу-әдістемелік кабинетінің әдіскері Ибраев Марат Умербаевич құттықтау сөз сөйлеп, сәттілік тіледі.

Спорттық кіші топта (9-12 жас) Арнайы кешеннің оқушылары 1 орынды иеленді. Жас спортшылар үшін мұндай ауқымдағы жарыстардың дебюті болғанын атап өткім келеді. Жігіттер көптеген жағымды эмоцияларға ие болды, өздерінің физикалық дайындығын көрсетті.

Сәттілік және жаңа жеңістер!!!

Жаңартылған күні: 14.11.2022 14:27
Құрылған күні: 14.11.2022 16:16