Саздан ойыншық жасау шеберлік сабағы

Аршалы аудандық орталық балалар мен жасөспірімдер театрының «Саздан жасалған ойыншық» үйірмесінің жетекшісі Огилко Галина Михайловна Арнайы кешеннің тәрбиеленушілерімен балшықтан «Тауық» ойыншығын жасау бойынша шеберлік сабағын өткізді.

Балалар балшықтан жасалған ойыншықтардың шығу тарихы мен шығу тарихымен, балшықпен жұмыс істеудің әртүрлі әдістерімен танысып, қолөнер бұйымдарын қызығушылықпен жасай бастады.

Бірте-бірте ғажайып орын алады: балалардың алақанының жылуына жылынған саз балшық өнер туындысына айналады.

Шеберлік сабағының соңында көңілді тауықтар көрмесі ұйымдастырылды.

Жаңартылған күні: 23.05.2022 11:14
Құрылған күні: 27.05.2022 16:23