Жаңа жыл мерекесі

Жаңа жыл қарсаңында «Дар» ҚҚ Арнайы кешеннің тәрбиеленушілері үшін ертегі атмосферасын жасады. Сәнді залда Аяз ата мен Снегурочка балаларды келе жатқан Жаңа жылмен құттықтап, сыйлықтар мен тәтті сөмкелер сыйлады.

«Үздік отбасылық безендіру» байқауының қорытындысы бойынша Аяз атаның сыйлықтары: шана, теледидар, музыкалық орталық, кір жуғыш машина сатып алу үшін Sulpak компаниясының сертификаттары берілді.

Демеушілерге ілтипат, мейірімділік, жылулық пен қамқорлық үшін алғысымызды білдіреміз!

Жаңартылған күні: 30.12.2021 14:33
Құрылған күні: 31.12.2021 10:42