Мамандықтар мерекесі

Көп нәрсе істеу керек

Өмірде не істеу керек,

Сіз не істегіңіз келді?

Бастауыш сынып мұғалімдерінің әдістемелік бірлестігінің онкүндігі аясында мамандықтардың сан алуандығы туралы идеяларды дамытуға бағытталған «Мамандықтар фестивалі» атты қызықты іс-шара өтті.

Балалар С.Михалковтың «Сенде не бар?» өлеңінен үзінді қойды. және әңгіменің негізгі тақырыбына келдік: мамандықтың не екенін білдік. Одан әрі олар мамандықтарды «ескі» және «заманауи» деп жіктеп, әртүрлі мамандық иелеріне арналған құралдарды таңдап, еңбек туралы мақал-мәтелдерді қалпына келтіріп, сөзжұмбақ шешті. Әр мамандықтың өз иісі бар екен. Содан кейін жігіттер армандарымен және қандай болғысы келетіндерімен бөлісті. Бірақ кез келген мамандыққа жетелейтін негізгі еңбек – оқу. Әңгіме соңында оқушылар мамандықтар туралы өлеңдер оқыды. Бұл пайдалы әрі қажетті әңгіме болды.

Жаңартылған күні: 13.03.2024 18:13
Құрылған күні: 14.03.2024 17:45