Жасанды жердегі құзға өрмелеуден ашық чемпионат

18 ақпан күні Біржан сал ауданындағы жасөспірімдер спорт мектебінде жасанды жерге құзға өрмелеуден ашық біріншілік өтті. Чемпионатқа біздің команда қатысты.

Жарысқа Максим Лясота, Ярослав Хулхачинов, Михаил Точилов, Виталий Щеглов, Даниел Лясота, Любовь Дунаева, Александра Писарева, Александр Баженов қатысты. Жарыс барысында командадағы ең жас қатысушы Александр Баженов команда сапында үздік нәтиже көрсетті, ол үшін оны Ақмола облысының құзға өрмелеу федерациясының басшылығы бөлек атап өтті.

Жаңартылған күні: 28.02.2023 10:09
Құрылған күні: 10.03.2023 15:52