«Мен болуды армандаймын…» рөлдік ойыны

Балалық шақ – тұлғаның қалыптасуындағы ең маңызды кезең. Кішкентай балалардың негізгі іс-әрекеті – рөлдік ойын, ол оқытудың және ерте кәсіптік бағдар берудің негізгі әдістерінің бірі болып табылады. Ойын барысында ұжымдық қарым-қатынас мәдениеті қалыптасады, қарапайым әлеуметтік және коммуникациялық дағдылар қалыптасады, үлкендердің еңбегіне, түрлі мамандық иелеріне құрметпен қарауға баулиды.

«Жұлдыз» отбасында жігіттер үлкен ықыласпен ойнайды, ойын сюжетіне сәйкес ойын әрекеттерін қызығушылықпен орындайды, «Ойыншықтар дүкеніндегі» сатушы мен сатып алушылардың әлеуметтік рөлдерін сынап көреді.

Жаңартылған күні: 27.10.2021 16:51
Құрылған күні: 03.11.2021 15:14