Саралап оқыту әдістері оқушы білімін жетілдіру құралы ретінде

Гуманитарлық пәндер мұғалімдерінің әдістемелік бірлестігінің отырысында келесі баяндамалар тыңдалды: «Орыс тілі мен оқу сабақтарында сөздік қорды байыту әдістемесі» - Н.П.Стреблянская, «Деңгейлеп оқыту әдістемесі оқушылардың білімін жетілдіру құралы» - Қуанышева Т.Е.

Кездесуде мұғалімдер жемісті еңбек етті – талқылап, дәлелдеп, ортақ пікірге келді, сондай-ақ пән онкүндігін ашу, газет шығару және жалпы мектепішілік «Квест марафоны» іс-шарасына дайындық мәселелерін талқылады».

Жаңартылған күні: 03.01.2024 15:17
Құрылған күні: 03.01.2024 17:50