Шағын футбол

11 қазанда Урюпин орта мектебінде Урюпин орта мектебінің және Арнайы балабақша-мектеп-интернат кешенінің оқушылары арасында шағын футболдан жолдастық кездесу өтті. Ойын екі топшада ойналды – 4-6 сынып және 7-10 сыныптар. Екі кіші топтың «Арнайы кешен» балалары екінші орынды иеленді. Ойындар тартысты, бірақ қызықты өтті. Біздің балаларымыздың орта мектептегі жолдастарынан үйренері көп. Жарайсыңдар жігіттер! Алға және тек алға!

Жаңартылған күні: 16.10.2023 17:35
Құрылған күні: 16.10.2023 17:43