«Мен чемпионмын» спорттық ойыны

Спорт – денсаулық, спорт – ойын, спорт – ол мен» деген ұранмен, 2019 жылы 30 қыркүйегі күні Көкшетау қаласында балалардың спорттық ойыны өткізілді  «Мен чемпионмын» деген атпен, «Көкшетау Арнайы Олимпиадасы» ОО ұйымдастырған, сонымен қатар Ақмола облыстық білім басқармасының дене шынықтыру және спорт басқармасының қолдауымен. Олимпиадаға 9 команда қатынасты. Командалар үш-үштен топ бөлігіне бөлінді. Ойын өте қызықты және тартымды болды. №1 орта мектептің спорт залында спорттық рух орнады. I орынды жеңіп алу үшін өздерінің топ бөліктерінің қатысушылары медальдармен және мақтау қағаздарымен марапатталды.

Жаңартылған күні: 26.10.2019 09:53
Құрылған күні: 26.10.2019 10:03