КВН «Мамандықтар әлемі»

«Көптеген мамандықтар бар

Ал біз олардың барлығын санай алмаймыз.

Біздің кім екеніміз маңызды емес

Жұмысыңды жақсы көру жеткілікті».

Білім беру қызметкерлерінің онкүндігі аясында «Мамандықтар әлемі» КТК өткізілді. Шараға «Шеберлер» және «Шеберлер» атты екі команда қатысты. «Достық» отбасының балалары мамандықты тап, «Кім не істеп жатыр?» доп ойыны, «Мамандықтар сандығы» тактильді ойыны, викторина, пантомима сияқты түрлі тапсырмаларды орындаудан жарысты. Шара соңында командаларға өнімдер жиынтығынан салат дайындау, атау мен презентация жасау ұсынылды. Екі команда да тапқырлық пен тапқырлық танытты.

Жаңартылған күні: 15.04.2024 12:09
Құрылған күні: 15.04.2024 12:23