Балалар үйінің қамқоршылық кеңесінің құрамына кіруге өтініштер хабарланады

Ақмола облысы білім басқармасының «Ақкөл ауданы, Урюпинка ауылы, ерекше  білім беру қажеттілігі  бар балаларға арналған №1   балалар үйі»  ККМ ҚР Білім және ғылым Министрлігінің №355, 27 шілдедегі 2017 ж. бұйрығының негізінде «Білім беру ұйымдарындағы қамқоршылық кеңесін ұйымдастырудың және оның сайлану тәртібінің Типтік ережелерін бекіту туралы» сонымен қатар қамқоршылық кеңесінің құрамынан екі мүшесінің шығуына байланысты жеке бастамамен, балалар үйінің қамқоршылық кеңесінің құрамына енуге өтініш беру хабарланады.
     Өтінішті қабылдау мерзімі 10 күннің ағымында, хабарландыру жарияланғаннан соң.
     Өтініш электрон мекен-жайға жіберіледі urupinkadd@rambler.ru

Жаңартылған күні: 11.02.2019 15:21
Құрылған күні: 18.11.2020 18:00