Астанаға экскурсия

5 маусымда дәстүр бойынша Балаларды қорғау күнін мерекелеу аясында «Дар» қоғамдық қорының ұжымы Арнайы кешен тәрбиеленушілеріне Астана қаласына саяхат ұйымдастырды. Жігіттер командалық ойындарға қатысып, лазерлік лабиринттерді құлшыныспен аралаған HQ Laser Tag штаб-пәтеріне бару жарқын және ұмытылмас әсер қалдырды.

Біз Chaplin Cinemas кинотеатрында болдық және «Трио в мамочки» атты қызықты анимациялық фильмді көру арқылы көптеген жағымды эмоциялар алдық. Жігіттерді «Пицца блюз» және «Көктал парк» дәмханаларында жылы шыраймен қарсы алды. Және, әрине, ең маңызды тосынсый балаларды күту болды – көптеген құттықтау сыйлықтары!

Жігіттер демеушілер мен «Дар» ҚҚ командасына көңіл бөліп, ұмытылмас мереке ұйымдастырғаны үшін алғыстарын білдірді.

Жаңартылған күні: 10.06.2023 11:15
Құрылған күні: 26.06.2023 15:04