Ашық есік күні МКҚК «Агротехникалық колледжі, Жаңаесіл ауылы, Целиноград ауданы»

Бітіруші студенттерге кәсіптік бағдар беру аясында «Целиноград ауданы, Жаңаесіл ауылы агротехникалық колледжі» КМҚК-да ашық есік күні ұйымдастырылды.

Экскурсия барысында директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Вегнер Р.Г. балаларға колледжде өтетін мамандықтар, оқу үрдісі, мәдени-спорттық шаралар туралы айтып берді.

Жігіттер «Бутербродтардың түрлері», «Тақталарды тігістің төменгі қалпында дәнекерлеу», «Автоэлектрик», «Киштер пирогтары және тоқаш печеньесі» шеберлік сабақтарына белсенді қатысты.

Экскурсия концерттік бағдарламамен аяқталды.

Колледж ұжымына ынтымақтастық, көңіл бөлу және қамқорлық үшін алғыс айтамыз. Алға қойған мақсаттарыңызға жетуіңізге және барлық істеріңіз бен бастамаларыңызға сәттілік тілейміз!

Жаңартылған күні: 03.05.2023 09:46
Құрылған күні: 04.05.2023 11:00