Бірінші жартыжылдықтың қорытындылары

5 қаңтарда педагогикалық кеңестің отырысы өтті, онда мынадай мәселелер қаралды: бастауыш буындағы сабақтарда Заманауи педагогикалық технологияларды (Денсаулық сақтау, ойын, дамыта оқыту технологиясы) қолдану; тірек-қимыл аппараты бұзылған балаларда қозғалыс бұзылыстарын кешенді оңалту әдістері.

Кәмелетке толмағандардың атына қатыгездікке жол бермеу мақсатында педагогикалық кеңесте «Қазақстан Республикасындағы Баланың құқықтары туралы мәселе де қаралды. Ұлттық алдын алу механизмі туралы».

Бұл азаптаудың және басқа да қатыгез, адамгершілікке жатпайтын немесе ар-намысты қорлайтын емдеу мен жазалаудың алдын алу жүйесі туралы болды. Педагогикалық ұжым осы тақырып бойынша толық ақпарат алды, педагогтар қызықтырған сұрақтарын қойып, толық жауаптар алды.

Жүйелі негізде қатыгездіктің алдын алу және алдын алу бойынша жұмыстар жүргізілуде.

Жаңартылған күні: 05.01.2024 18:05
Құрылған күні: 06.01.2024 11:18