С.Нұрмағамбетов атындағы мұражайға экскурсия

«Рухани жағыру» бағдарламасын жүзеге асыру аясында Арнайы кешеннің балалары үшін С.Нұрмағамбетов мұражайына экскурсия ұйымдастырылды.

Жігіттер жерлесіміз, Тәуелсіз Қазақстан Республикасының тұңғыш Қорғаныс министрі, Кеңес Одағының Батыры, Екінші дүниежүзілік соғысқа қатысушы, Халық қаһарманы Сағадат Қожахметұлы Нұрмағамбетовтың өмірі мен қызметі туралы көптеген қызықты мәліметтер алды Қазақстан.

Жаңартылған күні: 15.12.2021 14:26
Құрылған күні: 28.12.2021 15:17