«Арнайы мектепте математиканы оқытудың тиімді әдістері мен әдістері» жаратылыстану-математикалық циклінің отырысы

Жұмыс жоспарына сәйкес 2022 жылдың 4 қарашасында «Арнайы мектепте математиканы оқытудың тиімді әдістемесі мен әдістемесі» жаратылыстану-математикалық циклінің ӘБ отырысы өтті.

Дифференциалды және көп деңгейлі әдіс арқылы оқушылардың білім сапасын арттыруға, оқушыларды өз бетімен жұмыс істеуге баулуға, бұрын алған білімдерін жаңа шарттарға көшіру қабілетін дамытуға, жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерге қызығушылықтарын арттыруға басты назар аударылды.

Жаңартылған күні: 04.11.2022 11:28
Құрылған күні: 10.11.2022 10:28