Гуманитарлық циклдің әдістемелік бірлестігінің мына тақырыптағы отырысы өтті «Гуманитарлық циклдің сабақтарындағы жүйелі-әрекеттің оң шешімін табу»

2019 ж. 30-шы наурызы күні гуманитарлық циклдің мына тақырып бойынша отырысы өтті «Гуманитарлық циклдің сабақтарындағы жүйелі-әрекеттің оң шешімін табу».

ӘБ жетекшісі Қуанышева Т.Е. Ә.Б. мүшелерін білім беру үдерісінің жүйелі-әрекетінің оң шешімін табудың негізгі компенентінің ерекшеліктерімен таныстырды, оқушыларды ГОСО-мен оқытудағы. Сөзді Поварницин В.А. жалғастырды, онда тарих пәнінің сабағындағы жүйелі-әрекеттердің оң шешімін айтып берді. Мұғалімдер Рудер В.П. және Бекова А.К. білім беру үдірісіндегі осы шешімінің тиімділігін атап көрсетті , себебі осы шешім көптеген мәселелерді шешуге ықпал етеді –әлуметтік өзара әрекетке, коммуникативті біліктіліктің дамуына.

Жаңартылған күні: 01.04.2019 14:41
Құрылған күні: 18.12.2019 11:49