Спорттық өрмелеуден облыстық жарыстар

7 қазанда Урюпинка ауылындағы Арнайы кешенде спорттық өрмелеуден облыстық жарыс өтті.

Командалар екі номинация бойынша бақ сынады: «Жылдамдықпен өрмелеу» және «Қиындыққа өрмелеу».

«Жылдамдық» номинациясы бойынша 1 орынды Дергунов Д., 2 орынды Я.Хулхачинов, 3 орынды М.Точилов иеленді.

«Жылдамдық» номинациясы бойынша 1 орын – Хулхачинов Я., 2 орын Дергунов Д., 3 орын – Точилов М.

Әйелдер сегментінде – Дунаева Л. үшінші орынға ие болды, қалған орындарды жарыс қонақтары иеленді!

Жаңартылған күні: 10.10.2023 17:31
Құрылған күні: 12.10.2023 17:22