16 күн зорлық-зомбылықсыз

«Зорлық-зомбылықсыз 16 күн» акциясы аясында Ақкөл аудандық мемлекеттік басқармасының қызметкерлері «Салауатты Қазақстан» жеке қорының қоғам қайраткері Зиганшин В.Р. Ақмола облысы білім басқармасының «Ақкөл ауданы, Урюпинка ауылы» КММ «Арнайы балабақша-интернаты» КММ-де «Жастар арасындағы бұқалар», «Зорлық-зомбылықсыз 16 күн», «Ерте жыныстық жетілу».

Қорқытып алу, қорлау, ұрып-соғу, қорлау, қорлау және жыныстық қол сұғылмаушылық сияқты ұғымдар, сондай-ақ осы заңсыз әрекеттердің салдары туралы айтылды.

Жаңартылған күні: 08.12.2022 17:56
Құрылған күні: 12.12.2022 09:22