Практикалық аспаздық сабағы «Құймақ»

Жұлдыз отбасының балалары құймақ пісіруді практикалық сабақта үйренді. Біз көптеген жаңа нәрселерді білдік: құймақ орыстың ескі тағамы екенін; қамыр құймақ сияқты дайындалады, бірақ олар оны әлдеқайда қалың етеді; қамырды қасықпен май жағып қыздырылған табаға шетіне төгпей қоятыны. Қуыршақтар құймаққа қарағанда әлдеқайда қалың, олар екі жағынан қуырылады. Ұннан, жармадан, ашытқы немесе сода қосылған көкөністерден құймақ жасауға болады.

Оқушылар алған білімдерін практикалық іс-әрекеттерде ынтамен қолданып, отбасылық тату-тәтті жағдайда құймақ қосылған шай ішті.

Жаңартылған күні: 20.05.2022 12:57
Құрылған күні: 27.05.2022 16:32