Дом детского счастья

Балалар – адамзаттың ертеңгі күні, оның үміті және болашағы.  Балалық шақтың елі, әрине бірдеменің қуанышы емес пе. Урюпинка ауылындағы «Балабақша-мектеп-интернат» арнайы кешенінде 74 оқушы тұрып жатыр. Ол балалар ерекше білім беру қажеттілігі барлар, сонда да олардың өзіндік қуануға, армандауға, таңдалуларына, таң қалуларына, қайғыруларына болады.
    Балалардың дамуларына және түзетулеріне педагогикалық ұжымның жасаған істері зор.  Ересектер, біздің мекеменің жайлы да және жылы үй болуына өздерінің күштерін, жүректерінің жылуларын және шығармашылықтарын аяған емес. Бізде зеріктілік болмайды: әрбір күн жаңашалық ашылады, жаңа кездесулер және ұмытылмас әсерлер, бірақта олар еріктілердің көмегінсіз орындалмайды, себебі неғұрлым күрделі болар еді.
    Міне, бірнеше жылдардың созылуында біздің мекемемен «Best for kids» Қоғамдық Қорымен бірге істес болып келеді. Ол адамдар расында жылы жүректі және қажымас қуаттың иелері. Иә, ізгілік дәстүр бойынша қырқүйектің соңғы демалысы күні олар біздің тәрбиеленушілерімізді өздерінің кездесулерімен қуантты.
Қуатты, мейірманды және қызық достар: Құралай, Гүлсан, Рауан, Александра және Әділет балаларды жаңа еріктілермен таныстырды және ағымдағы оқу жылындағы бағдарламаны ұсынды тұсау кесерлер және мастер-кластар түрінде көрсетумен.
    Әрбір жеке балалардың топтарымен еріктілер әртүрлі мастер-кластар өткізді: ең кішкентайлармен – МК «Мульт-терапия», әндер айтты, суреттер салды, балалардың ойындарын ойнады. Орта буынның балаларымен – театр үйірмесін және сурет үйірмесін және суретке түсіруді өткізді. Жасөспірімдермен – сұхбаттар, кәсіби өзіндік анықталуға бағытталған. Спорт залында волейбол және қимыл ойындарын ойнады. Әсіресе балаларға барбер мастер-класы өте ұнады, онда мастер-стилистер балалардың армандарын шындыққа айналдырды, заманауи сәндеп жасалған шаштар туралы.
    «Best for kids», қорының құрметті достары, біз Сіздердің мейірімдеріңізге бас иеміз таңданамыз, себебі біздің балалардың өмірлері неғұрлым жайлы да және бақыттырақ бола бастады. Балалардың шын қуаныштары, ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған, Сіздердің өмірлеріңіздің тұмарына айналсын және Сіздерге барлық Сіздердің жоспарларыңызды жүзеге шын асыруға көмектессін.

Жаңартылған күні: 08.10.2019 10:02
Құрылған күні: 10.05.2020 15:06