«Агротехникалық колледж, Целиноград ауданы, Жаңаесіл ауылы» МКҚК өкілдерімен кездесу

Кәсіптік бағдар беру жұмысы аясында Арнайы кешенге «Агротехникалық колледж, Целиноград ауданы, Жаңаесіл ауылы» ММ басшысы Сәбитов Бағдат Қасымбекұлы және «Вегнер» мекемесі басшысының орынбасары Руслана Геннадьевна келді.

8-10 сынып оқушыларымен колледжде алған мамандықтары, оқу және тұрмыс жағдайлары, мәдени-спорттық іс-шаралар туралы кіріспе әңгіме жүргізілді. Бағдат Қасымбекұлы мен Руслана Геннадьевна балалардың сұрақтарына жауап берді.

Қонақтар баршаны келе жатқан оқу жылының аяқталуымен және балаларды қорғау күнімен құттықтап, балаларға сыйлықтар мен тәтті тағамдар сыйлады.

Кездесу соңында ұйымдар арасында өзара тиімді ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қойылды.

Жаңартылған күні: 18.05.2023 12:53
Құрылған күні: 18.05.2023 14:49