«Арнайы кешен жағдайында аутизм спектрі бұзылған балалармен жұмыс» семинар-тренингі

Халықты аутизм туралы ақпараттандыру айлығы аясында бастауыш сынып мұғалімдері арасында «Арнайы кешен жағдайында аутизм спектрі бұзылған балалармен жұмыс» атты семинар-тренинг өтті. Мұғалімдер бұл диагнозы бар балалар арасында кездесетін жағдайларды талдап, жағымсыз мінез-құлықты жою және мадақтау әдісін қолдана отырып, әртүрлі жағдайлардан шығудың жолын табуға үйренді. Жерновникова В.В. өзінің жұмыс тәжірибесінен презентация дайындады, онда ол аутизм спектрі бұзылған баланың даму динамикасын анық көрсетті.

Жаңартылған күні: 03.05.2022 09:17
Құрылған күні: 27.05.2022 17:00