Ақмола облысының білім басқармасы «Ақкөл ауданы, Урюпинка ауылы, «Арнайы кешені «балабақша-мектеп-интернат» КММ-де «Нұр Отан» партиясы жанындағы отбасын қолдау және балалардың құқықтарын қорғауды қамтамасыз ету сұрақтары бойынша «Төтенше жағдайлар қызметі 111» Байланыс орталығының қызметі туралы жұмыстары сенім телефонының логотипімен, құрылу тарихымен, жұмыс принциптерімен, ұйымдастырушылық құрылымымен ақпараттық-түсіндіру стенді ұйымдастырылды.
Тәрбиеленушілер арасында  «Төтенше жағдайлар қызметі 111» қызметі туралы бейнероликтер көрсетілді, балалар оның не мақсатта құрылғаны мен жұмысы туралы қол жетімді ақпарат алды.

Жаңартылған күні: 14.10.2020 17:47
Құрылған күні: 23.10.2020 14:50