«Кинусайга» техникасы бойынша шеберлік сабағы

Біздің жігіттер «Кинусайга» әдісімен сурет салу бойынша тамаша шеберлік сыныбына ие болды.

Қинусайға – кішкене мата сынықтарынан сурет салу өнері. Бұл қолөнер техникасы бізге Жапониядан келді. Бұл әдістеме бойынша сабақтар ұсақ моториканы, қиялды, бейнелі және кеңістіктік ойлауды, шығармашылық қабілеттерді дамытады.

Барлық қатысушылар асқан ыждағаттылықпен және ұқыптылықпен мата қиындыларынан түпнұсқа картиналар жасады. Шеберлік сабағы балаларға ұнады, барлығы өздерінің қолөнер бұйымдарының нәтижесіне риза болып, ұйымдастырушыларға және «Кинусайга» шеберлік сыныбының жетекшісі Андросова Тамара Ивановнаға алғыстарын білдірді.

Жаңартылған күні: 25.05.2022 12:55
Құрылған күні: 27.05.2022 16:17