«Пелмени» жас аспаздық маманы

Ең кең таралған және дәмді тағамдардың бірі тұшпара екенін бәрі бала кезінен біледі, бірақ көбісі оны қалай мүсіндеуді ұмытып кеткен шығар.

Наурыз мейрамы қарсаңында Жалын отауының жігіттері тұшпара жасап, бүкіл отбасына дәм татты. Тағамды дайындау барысында оқушылар қамыр илеуді, тұшпара салуды үйренді. Жігіттердің «мүсіншінің» жұмысына құмар болғаны сонша, уақыт елеусіз өте берді, бірақ ең дәмдісі - өз қолдарымен жасалған тұшпара жеу болды.

Жаңартылған күні: 16.03.2022 09:25
Құрылған күні: 24.03.2022 16:34