«Геометриялық пішіндер» түзету сабағы

Бастауыш сынып мұғалімдеріне арналған әдістемелік онкүндік аясында 2 «Б» сынып оқушыларымен сенсорлық интеграцияны дамыту бойынша топша түзету сабағы өткізілді. Сабақ «Геометриялық фигуралар» қаласына саяхат түрінде ұйымдастырылды. Таңдалған жаттығулар балалардың сенсорлық қабілеттерін дамытуға ықпал етті.

Саяхат барысында балалар геометриялық пішіндер туралы бұрын алған білімдерін бекітті және кеңейтті, белгілі геометриялық пішіндері бар заттарды табуды ұнатты, сенсорлық жолмен жүрді, құмға сурет салды, «Үлгі бойынша салу», «Жамау» ойындарын ойнады. кілем», «Ғажайып сөмке», «Үйлер жайғасып қалды». Саяхат өте қызықты және әсерлі болды.

Жаңартылған күні: 07.03.2024 10:32
Құрылған күні: 07.03.2024 10:43