Оқу және сөйлеуді дамыту сабақтарында мектеп оқушыларын рухани-адамгершілікке тәрбиелеу

Әдістемелік жұмыс жоспарына сәйкес 4 қаңтар күні «Мектеп оқушыларының оқу және сөйлеу тілін дамыту сабақтарында рухани-адамгершілік тәрбиесі» тақырыбында бастауыш сынып мұғалімдерінің әдістемелік бірлестігінің отырысы өтті. Әріптестер презентацияны тамашалап, көргендері туралы өз әсерлерімен бөлісті. В.Осеева, В.Драгунский шығармаларын оқу сабағында пайдалану осы авторлардың қаһармандары мысалында бастауыш сынып оқушыларын адамгершілікке тәрбиелеудің айқын мысалы болып табылады. Людмила Николаевна сөз сөйлеп, аутизм спектрі бұзылған балалармен жұмыс істеуде нәтижеге жету үшін ғаламдық оқуды қолдануды көрсетті.

Жаңартылған күні: 04.01.2023 15:17
Құрылған күні: 06.01.2023 14:17