Барлық мамандықтар қажет, барлық мамандықтар маңызды!

Балалар «Барлық мамандықтар қажет, барлық мамандықтар маңызды!». Тақырыптық апта бойы оқушылар мамандықты, оқу және тұру жағдайларын ала алатын мекемелермен танысты, «Мамандықты Атамекен» ойынына қатысты, жұмбақтар, ребустар, кроссвордтар шешті, бейнероликтерді қарады, «Өз мамандығыңды таңда» көрмесіне қатысты.

Апта соңында қызметкерлер өз мамандықтары туралы әңгімелейтін «Өз мамандығыма қоңырау шалу» бейне хабарламасын қарады.

Жаңартылған күні: 27.02.2024 11:04
Құрылған күні: 27.02.2024 11:29