«Калашников» ЖК экскурсия

О, қандай дәмді мамандық – кондитер! Ал осы мамандықты тереңірек тану мақсатында Ақкөл қаласы «Калашникова» ЖК кондитерлік цехында болдық. Басшы мен аға наубайшы қысқа экскурсия жасады. Олар нан өнімдерінің ассортименті, дайындалу технологиясы, реттілігі туралы айтты. Балалар өз көздерімен қамыр араластырғыштарды, вафли үтіктерін, жаңғақ жасаушыларды, пештерді көрді, пісіру процесін тамашалады. Біз ыстық тамақ ішіп көрдік. Экскурсия соңында кондитерлік цехтың басшысы балаларға шырын мен жаңа піскен торттармен дәм тарттырды.

Жаңартылған күні: 08.04.2022 12:45
Құрылған күні: 22.04.2022 17:32