Күтпеген тосын сый

Біздің достарымыз Руслан Баянұлы, «FIRST AID.KZ» мобильді оқу орталығының командасы және астаналық Алпамыс мектебінің 10-сынып оқушысы Алина Масхутова  құттықтаулар, сыйлықтар мен тәттілер алып келді.

Балалар мерекеде өте көңілді болды: олар жұмбақтарды тауып, ән айтты, ойнады, би биледі.

Бүкіл балалар тобы үшін күтпеген тосын сый «Өнер қасықтары» ансамблінің қатысушыларына барабандарды тарту етті.

Назарларыңызға және қамқорлықтарыңызға рахмет!!! Сіздерге сәттілік пен өркендеу!

Жаңартылған күні: 07.03.2024 16:56
Құрылған күні: 14.03.2024 17:35