«Сәттілік – мамандықтар еліне...» ақпараттық сағаты

Дүниедегі әдемі мамандықтарды санау мүмкін емес,

Әр мамандық – абырой мен құрмет!

«Достық» отбасында болашақ мамандық таңдау, қабылданатын шешімнің маңыздылығы, дұрыс таңдаудың маңыздылығы талқыланған «Мамандықтар еліне – жол...» ақпараттық сағаты өтті.

Іс-шара барысында жігіттер көптеген мамандықтар бар және жер бетіндегі әрбір адам – үлкен де, кіші де – жұмыс істеуі керек, өйткені адам еңбексіз өмір сүре алмайды деген қорытындыға келді. Еңбек жер бетіндегі тіршіліктің негізі болды, және солай бола береді.

Жаңартылған күні: 10.02.2022 12:47
Құрылған күні: 11.02.2022 10:20