Дөңгелек үстел «Әлемде сан алуан мамандықтар бар»

«Әлемде әртүрлі мамандықтар бар» сабағында магистранттар мамандықтар әлеміне барды: алуан түрлі және қызықты.

Жігіттер ұмыт болып бара жатқан мамандықтарды еске түсіріп, сәнді мамандықтар мен әрқашан қажет мамандықтарды атады.

Дүниеде мамандықтар өте көп, бірақ мамандық таңдағанда жеке талпыныстарымды (мен қалаймын), менің мүмкіндіктерімді (қолымнан келеді) және қоғамның осы мамандыққа деген сұранысын ескеру керек деген қорытындыға келдік, сәт (маған керек) – мамандықтарды саналы түрде таңдау формуласы.

Бір данышпан жақсы атап өткендей: «Қателік жасамау үшін тәжірибе керек. Тәжірибелі болу үшін қателесу керек».

Жаңартылған күні: 28.03.2022 17:35
Құрылған күні: 06.04.2022 16:29