Біз грамматика әлемін зерттейміз

Нөлдік сынып балалары таңғажайып әрі өте қажетті «У» әрпімен және дыбысымен танысты.

Ойындар мен тапсырмалар арқылы хаттың барлық қыр-сырын білдік. Оны таяқшалардан жасап, суреттегі әріп пен сөздегі дыбыстың қайда жасырылғанын іздеп, жұмсақ әріпті түртіп, жаңа дыбыс бар дауысты дыбыстарға қонаққа барып, буынға біріктірді. Қызықты сөз тіркесінің көмегімен жаңа дыбысты буын мен сөзбен айтуға үйрендік. Ал жақсы есте сақтау үшін олар хатты дәптерге жазды. Сауатты болу керемет!

Жаңартылған күні: 14.03.2024 12:43
Құрылған күні: 14.03.2024 12:52