Сынып сағаты «Қазақстан кеше, бүгін, ертең»

«Арнайы кешен» КММ-де «Наурызнам» онкүндігі аясында әр сынып «Баршаға арналған жаңалықтар» форматында сынып сағатын өткізді.

Бастапқы деңгейде оқушылар «Баршаға арналған жаңалықтар» форматында қызықты саяхат жасады. Орта сынып оқушылары «Өткеннен болашаққа» форматында әңгімені жалғастырды. Жоғары сынып оқушылары «Адам. Тұлға. Қоғам».

Жер шарында тұратын әрбір адам өз халқына, өз еліне, жеріне, тарихына деген мақтаныш сезімін сезінеді. Ал бүгін біз болашақты құру үшін өткенді еске алып, бүгінгіні білуіміз керек және Отанымыз – Қазақстан Республикасына қызмет етуге барымызды салуымыз керек.

Жаңартылған күні: 20.03.2024 10:30
Құрылған күні: 20.03.2024 11:08