Үй жануарлары

Жұмыстың әртүрлі формалары мен әдістері «Айналадағы әлем» тақырыбы бойынша сабақты қызықты және танымдық етуге мүмкіндік берді. Төртінші сынып оқушылары жұмбақтар арқылы сабақтың тақырыбын анықтады. «Төртіншісі артық» дидактикалық ойыны сөйлеуді дамытуға ғана емес, себеп-салдар байланысын орнатуға да ықпал етті. Балалар үй жануарларының адамдарға қандай пайда әкелетінін, оларды қайда ұстайтынын және оларға кім қамқорлық жасайтынын білді. Жылқышы сауыншы, мал дәрігері сияқты мамандықтарды білді. Сабақты қорытындылай келе, біз жануарларға ұқыпты қарауымыз керек және олардың бізге тәуелді екенін түсінуіміз керек. Егер сізде жануар болса, оны жақсы күтіңіз керек!

Жаңартылған күні: 05.02.2024 11:52
Құрылған күні: 05.02.2024 12:00