Баскетболдан жолдастық кездесу

30.04.2024

Ұстаздық еңбек ардагері, жаттықтырушы В.А. Урюпинск орта мектебі мен Арнайы кешеннің студенттерінен құралған командалар арасында баскетболдан жолдастық кездесу өтті.

Виктор Афанасьевич жас ұрпаққа лайықты үлгі болды. Шәкірттерінің әрқайсысы өзі сияқты болғысы келді.

Тағы да үш жыл қатарынан Арнайы кешеннің жігіттері бірінші орынды иеленіп келеді. Командаларға мақтау қағаздары мен сыйлықтар табыс етілді.

Қатысушыларға алдағы уақытта да табыстар, бұдан да көп жеңістер және үздік болуларына тілектеспіз.